Представництво інтересів у державних установах і судах

Представництво інтересів у державних установах і судах - це процес пошуку найбільш раціонального вирішення бізнес-завдань, а також його реалізації шляхом необхідної взаємодії з компетентними державними структурами з метою усунення конфліктних ситуацій і досягнення максимальних результатів для Клієнта.

При виникненні спірної ситуації необхідно вивчити питання з точки зору чинного законодавства та судової практики, розробити стратегію дій для вирішення виниклих проблем та поставлених завдань, після чого зібрати та підготувати необхідні документи для представництва інтересів Клієнта в будь-якому державному органі та установі.

Залежно від результатів первинного аналізу, представництво інтересів може відбуватися шляхом участі від імені Клієнта в консультаціях і переговорах з посадовими особами органів влади; взаємодії з державними органами з метою виконання вимог законодавства, отримання необхідної дозвільної документації; захисту прав і законних інтересів компанії в судах і т.д.

Насамперед, у разі якщо права були порушені, необхідно отримати юридичну консультацію щодо правомірності дій/бездіяльності державних органів, а також винесених ними рішень, для подальшої розробки алгоритму адекватних ситуації дій.

У разі об'єктивної неможливості вирішення виниклого конфлікту шляхом переговорів, необхідно звернутись до судового захисту оспорюваних, невизнаних або порушених прав.

Представництво інтересів в судах передбачає комплекс наступних дій:

  • аналіз наявних документів щодо спору та рекомендації щодо його вирішення;
  • підготовка документів: позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги, клопотань, заяв та інших процесуальних документів, необхідних для розгляду справи;
  • подача документів до суду для розгляду;
  • участь у судовому засіданні.

Належне представництво інтересів Клієнта в державних органах може здійснити лише фахівець, що володіє відповідним досвідом, знанням законодавства та практичними навичками.